Podrobnosti o události

Načítání akcí
  • Tato akce již proběhla.

Poznej svět s Masarykovou univerzitou

29/09/201403/10/2014

Navigace pro akce

Brno je coby univerzitní město pro studium jako stvořené. Přesto neškodí čas od času změnit prostředí a nasbírat zkušenosti i jinde.

Centrum zahraniční spolupráce proto připravilo v rámci oslav 95. výročí týden plný besed a workshopů, představení různých stipendijních programů do celého světa, setkání s absolventy pobytů, kteří se se zájemci podělí o své zážitky a zkušenosti.

Těšit se můžete také na vyhlášení vítězů soutěže Kápni božskou! Soutěžící v kategoriích fotografie, video a komiks představí své nejlepší zážitky ze zahraničního pobytu.

Podrobný program mobilitního týdne Poznej svět s Masarykovou univerzitou

Slavnostní vernisáž výstavy soutěžních fotografií s doprovodným programem a recepcí se bude konat v pondělí 29. 9. v 15 hodin v atriu fakulty sociálních studií a vše vyvrcholí párty ve středu 1. 10. od 20 hodin v klubu Fléda.

Přijďte se i vy inspirovat anebo podělit o své zážitky!

Zahájení:
29/09/2014